Nederlands MediaNetwerk

Ontmoetingsplaats voor communicatieprofessionals

Voor 70 euro p/m (incl Internet) kun je bij ons komen zitten. We hebben een ruim kantoor(1 minuut lopen vanaf het station) en we zien het graag wat meer gevuld. Als je net als ons ook actief bent in de internet business, stuur dan een mailtje wanneer je geïnteresseerd bent.

Groetjes, Florus

Tags: flexplek, werkplek

Bijlagen:

Hierop reageren

Nieuwsbrief

Naam:
Email addres:

Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere vrijdag ochtend het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie colums en de beste vacatures in jouw inbox. Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out). .

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief


Stuur ons uw persberichten!

Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar

info@nederlandsmedianieuws.nl

Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws

Columns

Hieronder staat een overzicht van de meest recente columns. Klik hier voor het complete columnisten overzicht.

Ton Verlind: Klant wordt nog verder de digitale wereld ingetrokken

Jan Dijkgraaf: De hedendaagse zzp’er in de journalistiek is een eersteklas narcist

Henk Blanken: De boze burger en de logica van Maarten van Rossem

Ruud de Langen: MWG Congres - De toekomst van televisie

Herbert van Hoogdalem: Extreem geweldig - Red Bull

Bas Vlugt: Het fatsoen van Jan Mulder

Badge

Bezig met laden...

© 2010   Gemaakt door Bas Vlugt   Powered by .

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden