Nederlands MediaNetwerk

Ontmoetingsplaats voor communicatieprofessionals

Libelle heeft vier internationaal bekende Nederlandse ontwerpers de vrije hand gegeven om voor woonmaand oktober eenmalig de cover te ontwerpen. De hele maand zijn de covers van het vrouwenweekblad totaal anders dan normaal, maar stuk voor stuk stralen ze creativiteit en vakmanschap uit. Mede met deze vier collectors items viert Libelle haar 75-jarig jubileum.

De serie wordt 2 oktober gestart met de cover van Piet Boon, de Oostzaner ontwerper van meubels, interieurs en woningen in binnen- en buitenland.

Piet Hein Eek, die beroemd werd met zijn meubels van sloophout en de recyclingtrend in gang zette, ontwierp de tweede cover.

Voor de derde cover tekent Studio Job, de studio van het internationaal vermaarde ontwerpersduo Job Smeets en Nynke Tynagel die eerder sieraden ontwierpen voor Viktor & Rolf en aan wie ook al diverse exposities werden gewijd. Ruimtelijk en industrieel vormgever Jurgen Bey maakte de laatste bijzondere cover… met de hand!

Volop wooninspiratie
Uiteraard besteden deze vier edities van Libelle meer aandacht aan wonen dan gebruikelijk. Buiten uitgebreide portretten van de vier ontwerpers kunnen lezeressen volop wooninspiratie opdoen: van de beurs in Milaan tot bruikbare en toepasbare ideeën voor iedereen.

www.libelle.nl

www.sanoma-uitgevers.nl

Tags: 75-jarig jubileum, job smeets, jurgen bey, libelle, nynke tynagel, piet boon, piet hein eek, sanoma-uitgevers, studio job

Opmerking

Je moet lid zijn van Nederlands MediaNetwerk om reacties te kunnen toevoegen!

Join Nederlands MediaNetwerk

Nieuwsbrief

Naam:
Email addres:

Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere vrijdag ochtend het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie colums en de beste vacatures in jouw inbox. Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out). .

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief


Stuur ons uw persberichten!

Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar

info@nederlandsmedianieuws.nl

Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws

Columns

Hieronder staat een overzicht van de meest recente columns. Klik hier voor het complete columnisten overzicht.

Ruud de Langen: MWG Congres - De toekomst van televisie

Jort Kelder: Van Bram tot Nina: Ruzie maken als roeping

Ton Verlind: Jan des Bouvrie is veroordeeld voordat zijn schuld vaststaat

Herbert van Hoogdalem: Extreem geweldig - Red Bull

Bas Vlugt: Ruben van der Meer doet Cup-a-Soup voor Itec

Jan Knaap: Trend van het moment: One Day Kyteman!

Jan Dijkgraaf: De commerciële vakbondshond

Woensdag 24 maart

Derde Nederlands MediaNetwerk Event!

Meer info en aanmelden

Badge

Bezig met laden...

© 2010   Gemaakt op Ning door Bas Vlugt.   Een Ning-netwerk oprichten.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacy  |  Algemene voorwaarden