Nederlands MediaNetwerk

Redactie Nederlands MediaNetwerk

Robert Jensen presenteert nieuwe ochtendshow Radio Veronica

Robert Jensen keert terug op de radio. Vanaf 2 augustus presenteert Jensen van 6 tot 9 uur de ochtendshow van Radio Veronica: JENSEN! in de ochtend. Ook zijn vaste side kick Jan Paparazzi zal iedere ochtend weer aanschuiven.

Robert Jensen (37) is blij om terug te keren als deejay: “Het is fantastisch om na vijf jaar weer terug te keren op de radio. Natuurlijk ga ik met Jan de dingen doen waar de fans ons van kennen."

"Maar ik heb de afgelopen jaren veel nieuwe energie en frisse ideeën opgedaan met radio, televisie en internet wereldwijd en wil met die inspiratie een onderscheidende ochtendshow gaan maken. Radio Veronica is natuurlijk het radiostation waar mijn roots liggen. Het is prachtig dat ik daar samen met Jan weer echte radio kan gaan maken, met de muziek die bij mij past.”

JENSEN! in de ochtend is vanaf 2 augustus elke werkdag te horen van 6 tot 9 uur bij Radio Veronica. Op www.snafu.nl is een filmpje te zien met een reactie van Robert Jensen op zijn komst naar Radio Veronica.

Uunco Cerfontaine, Programmadirecteur Radio Veronica: "Veel programmadirecteuren bij de Nederlandse radio vinden Jensen een onvoorspelbaar en ongeleid projectiel en willen daarom niet met hem werken. Ik denk dat dit hem juist zo creatief maakt en dat heb je wel nodig om nog op te vallen in de overvolle ochtendmarkt op de radio in Nederland. Daarom ben ik blij dat Robert Jensen vanaf augustus te horen is bij Veronica."

Radio Veronica is onderdeel van de Sky Radio Group.

www.radioveronica.nl

Weergaven: 0

Tags: Jan Paparazzi, Radio Veronica, Robert Jensen, Sky Radio Group, Uunco Cerfontaine, ochtendshow

Opmerking

Je moet lid zijn van Nederlands MediaNetwerk om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlands MediaNetwerk

Nieuwsbrief

 


Nieuwsbrief


Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere donderdag het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie columns en de beste vacatures in jouw inbox

Naam:
Email addres:

 

Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out)

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief


 

Stuur ons uw persberichten!

Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar

info@nederlandsmedianieuws.nl

Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws


Columns

Gert-Jan Schlatmann - Buikgevoel kan niet zonder ratio

Afgelopen week publiceerde Mat Heffels op het Nederlands MediaNetwerk de column Hoe het werkt.

Gert-Jan Schlatmann, commercieel directeur bij Aldipress, stuurde als redactie daarop deze brief in:

 

Geachte heer Heffels, Beste Mat,

 

Lees meer...

Neske Beks - De ideale filmproducent

Mijn halve volwassen leven al zoek ik naar de ideale tafel, de ideale man en de ideale filmproducent. Niet noodzakelijk in die volgorde.

Dus ik dacht: als het neerkomt op het vinden van

Lees meer...

Hans Nijenhuis - Alle lezers zijn gelijk, of zijn sommigen toch gelijker dan anderen?

http://api.ning.com/files/rpl8V47-aoqpjtm7n1G*ZJXzN0X-camqn87HUbvoLvKYB2gDi1LhTd31SKMrynG-3JeU94vQWzYO2bEQGR2kKEgoXIIHlC2Y/HansNijenhuis.jpg Twee mailtjes van onze afdeling Lezersmarkt afgelopen week. "Beste Hans, onderstaand het resultaat van de iBook actie van afgelopen vrijdag en zaterdag. Het Familieportret is maar liefst 23.435 keer gedownload. Het boek stond vanaf vrijdag 13:00 op nummer

Lees meer...

Joost van Liemt - Lach!

Voorspellingen? Nooit in geloofd. Ik geloof niet in veranderingen op 1 januari. Niet als het om roken of afvallen gaat, niet als het om veranderingen in ‘onze’ wereld gaat. Ik geloof wel

Lees meer...

Ria Peerdeman - Ontbijt-op-bed-interview

http://api.ning.com/files/7rqyCq-nZz7KG7hlqLPg-Jtj43hENXRwLuHkpCzg7TPs2ws3RIEnd*HSoz6FWMPGHo1ErwA9rVoPIdX*CMEYoRNGywsL8E8U/RiaPeerdeman.jpg Als hoofd van de redactie hield ik  jonge redacteuren voor: “Je concurreert met het journaal. Een ondernemer neemt niet de tijd om tijdens zijn werk een vakblad te lezen. Dat doet hij/zij ’s avonds. Onze doelgroep kijkt tv

Lees meer...


Badge

Bezig met laden...

© 2012   Gemaakt door Bas Vlugt.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden