Nederlands MediaNetwerk

Bas Vlugt

Santi Cosmetics lanceert gezichtscrème met diamant uit meteorieten

Persbericht van de week! Let op: lezen op eigen risico

Mieke Roovers , directrice van Santi Cosmetics, lanceert internationaal haar nieuwste product: een exclusieve gezichtscrème die diamant bevat van de sterren uit de kosmos. Deze Heaven on Earth gezichtscrème is als Stardust for the Stars nu al hot in Hollywood."

Celebrities als Sarah Jessica Parker, Heidi Klum, Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Paris Hilton , Oprah Winfrey, Sharon Stone en Halle Berry hebben als eersten deze unieke gezichtscrème met pure kosmische energie ontdekt. “It’s really beyond anything on Earth!"

Hemelse diamant bezit een veel sterkere energetische uitstraling dan diamant van de aarde. Dit maakt de meteorietencrème niet alleen een ware energybooster voor de huid, maar het laat je ook werkelijk stralen als een ster.

Santi Cosmetics gelooft dat ware schoonheid niet alleen in een potje zit en introduceert een nieuw concept van schoonheid. Bij iedere Heaven on Earth crème zit een unieke boodschap die leidt naar ware schoonheid.

Mieke Roovers is een oude bekende in Hollywood. Eerder droegen Hollywood sterren als Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow, Helen Hunt en Sandra Bullock haar make-up op de rode loper van de Oscars. Fox TV, Movie Classics en CNN (wereldwijd), zonden een item uit met Mieke Roovers omdat haar eerste product in 2002 werd uitgeroepen door de Celebrity Oscar Gifting Lounge tot One of the Three Hottest Fashion Items for the Oscars.

Als eerste maakte Mieke gebruik van edelstenen in haar make-up en kreeg in Amerika de bijnaam Cosmetics Guru.

Samen met Rituals ontwikkelde zij haar custom made edelsteenpoeders verder tot de eerste internationale edelsteen cosmeticalijn. Deze lijn sloeg enorm aan in de officiële backstage lounge van de Grammy Awards 2008. De samenstelling van de meteoriet in de Heaven on Earth crème is zo uniek dat de crème uitkomt in een Limited Edition van 2000 flacons.

www.santicosmetics.com

Weergaven: 15

Tags: Cosmetics, Heidi Klum, Jennifer Lopez, Mieke Roovers, Oprah Winfrey, Paris Hilton, Rituals, Santi, Sarah Jessica Parker, Sharon Stone, Meer...Victoria Beckham, diamant, gezichtscreme, heaven, meteoriet

Opmerking

Je moet lid zijn van Nederlands MediaNetwerk om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlands MediaNetwerk

MEDIA stages

Stagiaire productie - BLAZE The Streetdance Senstation!

Sinds de succesvolle première op West End Londen is Blaze – the streetdance sensation - on tour. Blaze is een wervelende streetdanceshow met 12 streetdansers, 3 breakers en 1 DJ/MC. De regie is in handen van Anthony van Laast die samen met een team van de meest hotte choreografen een wervelende show heeft ontwikkeld. Na de première in Londen heeft de show vervolgens succesvol getourd door Nederland, Engeland en Berlijn. In de eerste helft van 2012 staan optredens gepland in Italië, Duitsland en Parijs.

Meer info:
www.blazetheshow.com

Dichtbij Nederland Radio zoekt stagiaire marketing/communicatie

Dichtbij Nederland is een dagelijks actueel radiomagazine over de multiculturele samenleving in Nederland, waarin ook het belangrijke nieuws uit de "thuislanden" dichtbij de luisteraar komt. Informatief met uitgesproken muziek, het laatste nieuws en fel debat.

Stagiaire voor de afdeling Werving & Selectie

Werving & Selectie is verantwoordelijk voor de invulling van alle vacatures en stageplaatsen binnen de divisie Talpa Producties.

Nieuwsbrief

 


Nieuwsbrief


Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere donderdag het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie columns en de beste vacatures in jouw inbox

Naam:
Email addres:

 

Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out)

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief


 

Stuur ons uw persberichten!

Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar

info@nederlandsmedianieuws.nl

Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws


Columns

Laurens Bruns - 2012, waarheen, waarvoor?

http://api.ning.com/files/6BfOz9d-Y0rl7w0h4NW1Mr2gyDgD-k8Yo091ru0ywYJHcB1XO**WOogmKcuk3pA0vBZrGssm4gQfC-IzX7IeDu21Y49M11fN/LaurensBruns.jpg 2012 is nauwelijks geboren en  de eerste marketing truc is weer uit de hoge hoed gegoogled. Wat waren we allemaal in mineur, tijdens de laatste Blue Monday, niet?  Met een formule kon je berekenen hoe diep we gezonken waren.

Lees meer...

Onno Aerden - Drie jaar op Twitter...

Onno Aerden Hoera. Ik zit vandaag drie jaar op Twitter.

Heb ik onthouden wanneer ik begon? Welnee, daar is een twitterdienst voor, Twopcharts, waarvan ik maar even aanneem dat zij het

Lees meer...

Jacqueline Smit - MWG en de beste stuurlui aan wal

Als klein meisje werd ik elke zondag in de auto gezet om mee te gaan naar het voetbal. Mijn broer speelde bij Ajax en ik werd geacht om te juichen langs de

Lees meer...

Bas Vlugt - MWG Congres 2012

En daar was het MWG Congres. Al decenia lang het belangrijkste Nederlandse mediacongres van het jaar en een congres waarvan ik sinds ik in 1998 bij ReclameWeek mijn eerste stappen

Lees meer...

[Kijkcijfers] Echrak Baz - The Winner Is & De Competitie

In de eerste maand van 2012 is er een aantal spraakmakende programma’s gelanceerd: Dokter Deen, The Winner is, Moordvrouw en The Voice Kids. De resultaten waren over het algemeen goed. En dat

Lees meer...


Badge

Bezig met laden...

© 2012   Gemaakt door Bas Vlugt.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden