
Tijd: Februari 11 2010 vanaf 9.15 to 17.30
Locatie: NH Conference Centre Leeuwenhorst
Straat: Langelaan 3
Plaats: Noordwijkerhout
Website of map: http://maps.google.com/maps?f…
Telefoon: 0252-378888
Soort gebeurtenis: congres
Georganiseerd door: Marina Hertroys
Meest recente activiteit: 10 Dec 2009
Op 11 februari 2010 wordt in Noordwijkerhout het 39ste MWG Congres gehouden. Een congres over leiderschap met als thema Geen Lef. Geen lof.
Welke investeringen zijn de moeite waard en hoe ga je om met lef en ambitie wanneer voorzichtigheid de klok luidt? In een ontdekkingsreis langs sterk leiderschap wordt de balans opgemaakt voor de media van vandaag en morgen.
Het MWG congres 2010 gaat over de nieuwe tijd. Een tijd van originaliteit, lef en leiderschap. In 2010 vinden we inspiratie bij mensen die hebben geleerd in moeilijke tijden, die tegen de richting inzwemmen en groei realiseren. Sterke leiders die juist in tijden van crisis succesvol weten te bouwen aan groei van hun onderneming. We gaan ontdekken wat de rol is van integriteit en sterk leiderschap bij het ontdekken en ontginnen van kansen waar de massa zich beperkt tot kostenreductie en krimp.
De sprekers zijn boegbeelden van eigenzinnigheid, originaliteit en lef. Mensen die zich juist in moeilijke tijden van hun beste kant laten zien en slechts zelden voor de weg van de minste weerstand kiezen.
Het MWG Congres geldt al decennia lang als het grootste en belangrijkste mediacongres van het jaar. Een niet te missen gelegenheid om onderdeel te zijn van een platform waarop wordt bepaald hoe de mediawereld zich ontwikkeld. Een uitgelezen moment om in gesprek te gaan met iedereen die er in de media toe doet.
De sprekers:
• Christian van Thillo - De Persgroep
• Evert Jaap Lugt – Nimbuzz
• Menno van Dijk - McKinsey & Company
• Ruud de Langen - Mindshare Nederland
• Eric van Stade - SBS Broadcasting
• Bert Habets - RTL Nederland
• Floris van Bommel - Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel
• Theo Heuft – YabYum
• Maarten Spanjer – acteur
• Nick Emery - Group M Global USA
• Scott Thomas - Obama Campaign USA
• Peter van Zijp - BVH Groep
• Josephine Green - Philips Design UK
Dagvoorzitter is Dominique Weesie (journalist en voorzitter Powned).
Paul Molenaar, voorzitter congrescommissie: “De congrescommissie heeft zijn uiterste best gedaan, en is er denk ik ook in geslaagd, om de allerbeste elementen van het tweedaagse congres in één dag te programmeren. We hebben sprekers die zelden in het publiek optreden. Veel lokale inspiratie, maar ook internationale leiders komen vertellen. Wij hebben erop gemikt om in 2010 het beste MWG congres ooit te houden"
Snelle beslissers verdienen lof. En geld. Want wie zich voor 1 januari inschrijft voor het congres krijgt de toegangskaart voor het feest cadeau. Inschrijven kan via www.mwg.nl/congres.
Het tarief voor het congres bedraagt € 485,- (leden van de MWG en BVA ontvangen 20% korting).
Welkom bij
Nederlands MediaNetwerk
Nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere donderdag het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie columns en de beste vacatures in jouw inbox
Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out)
Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief
Stuur ons uw persberichten!
Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar
info@nederlandsmedianieuws.nl
Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws

Afgelopen week publiceerde Mat Heffels op het Nederlands MediaNetwerk de column Hoe het werkt.
Gert-Jan Schlatmann, commercieel directeur bij Aldipress, stuurde als redactie daarop deze brief in:
Geachte heer Heffels, Beste Mat,
Lees meer...
Mijn halve volwassen leven al zoek ik naar de ideale tafel, de ideale man en de ideale filmproducent. Niet noodzakelijk in die volgorde.
Dus ik dacht: als het neerkomt op het vinden van
Twee mailtjes van onze afdeling Lezersmarkt afgelopen week. "Beste Hans, onderstaand het resultaat van de iBook actie van afgelopen vrijdag en zaterdag. Het Familieportret is maar liefst 23.435 keer gedownload. Het boek stond vanaf vrijdag 13:00 op nummer
Voorspellingen? Nooit in geloofd. Ik geloof niet in veranderingen op 1 januari. Niet als het om roken of afvallen gaat, niet als het om veranderingen in ‘onze’ wereld gaat. Ik geloof wel
Als hoofd van de redactie hield ik jonge redacteuren voor: “Je concurreert met het journaal. Een ondernemer neemt niet de tijd om tijdens zijn werk een vakblad te lezen. Dat doet hij/zij ’s avonds. Onze doelgroep kijkt tv
242 leden
202 leden
166 leden
157 leden
154 leden
113 leden
112 leden
111 leden
102 leden
94 leden
84 leden
81 leden
81 leden
77 leden
75 leden
70 leden
58 leden
46 leden
39 leden
33 leden
© 2012 Gemaakt door Bas Vlugt.
Bevestigen voor Thema MWG Congres 2010: “Geen lef. Geen lof” Leiderschap anno 2010. om opmerkingen toe te voegen!
Wordt lid van Nederlands MediaNetwerk