Nederlands MediaNetwerk

Diederik Bogaard

Kookstudio Remco van den heuvel: bourgondisch genieten in Brabant

Klassiek en bourgondisch. Zo laat de keuken van kookstudio van eigenaar Remco van den Heuvel zich het beste omschrijven. In deze kookstudio leer je een bonbon van zalm en coquille maken met een beurre blanc saus, maar ook kikkerbilletjes in looksaus of gevulde kipfilet met kruidenfarce met portsaus. In kookstudio Remco van de Heuvel vind je alles waardoor Brabant zo bekend is geworden: gastvrijheid, gemoedelijkheid, een uitmuntende kok en de lekkerste gerechten authentiek bereid volgens de leer van Escoffier. Bij Remco van den Heuvel kook je onder het genot van een mooi glas wijn.

Een kookworkshop noemt Remco “Het nieuwe avondje uit”. Samen koken in een kookstudio neemt nog steeds in populariteit toe en dat merkt Remco aan het toenemende aantal inschrijvingen voor zijn kookworkshops.

Kookworkshops verzorgen is overigens niet de enige activiteit die remco in zijn kookstudio organiseert. “Kunnen kiezen” is in ieder opzicht zijn paradepaardje. Er zijn wijnavonden met een vinoloog, de bierproeverijen met biermeester, kaasavondjes en walking diners. “Ook hebben we een aantal kookgroepen die één keer per maand samenkomen om het het menu van die maand te koken, aldus Remco. “Op zo'n avond geef ik tevens mijn visie op en “know how” over de producten die we gebruiken. Verder is de keuken het bedrijvig toneel van een vijftal cursussen. Je kunt je inschrijven voor de variant maaltijdsalades, desserts, voorgerechten, Franse keuken basistechnieken of Franse keuken gevorderden.

In verhouding tot vele andere kookstudio's is kookstudio Remco van den Heuvel zeker niet duur. Afhankelijk van de gekozen gerechten ben je van 30 tot 60 euro per couvert zo'n 4 uur letterlijk onder de pannen.

Kookstudio Remco van den heuvel vind je in Oud Gastel, een typisch Brabants dorp met een 15e eeuws kerktoren in het westen van Brabant vlakbij de grens van de provincie Zuid-Holland.

Nieuwsgierig? Kijk op: http://www.kookstudiogids.nl/NL/nieuws/0/Algemeen/604

Weergaven: 17

Tags: Kookstudio, NKC, Nederlandse, classificatie, kookstudio, kookstudiogids, kookstudiosterren

Opmerking

Je moet lid zijn van Nederlands MediaNetwerk om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlands MediaNetwerk

Nieuwsbrief

 


Nieuwsbrief


Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere donderdag het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie columns en de beste vacatures in jouw inbox

Naam:
Email addres:

 

Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out)

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief


 

Stuur ons uw persberichten!

Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar

info@nederlandsmedianieuws.nl

Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws


Columns

Gert-Jan Schlatmann - Buikgevoel kan niet zonder ratio

Afgelopen week publiceerde Mat Heffels op het Nederlands MediaNetwerk de column Hoe het werkt.

Gert-Jan Schlatmann, commercieel directeur bij Aldipress, stuurde als redactie daarop deze brief in:

 

Geachte heer Heffels, Beste Mat,

 

Lees meer...

Neske Beks - De ideale filmproducent

Mijn halve volwassen leven al zoek ik naar de ideale tafel, de ideale man en de ideale filmproducent. Niet noodzakelijk in die volgorde.

Dus ik dacht: als het neerkomt op het vinden van

Lees meer...

Hans Nijenhuis - Alle lezers zijn gelijk, of zijn sommigen toch gelijker dan anderen?

http://api.ning.com/files/rpl8V47-aoqpjtm7n1G*ZJXzN0X-camqn87HUbvoLvKYB2gDi1LhTd31SKMrynG-3JeU94vQWzYO2bEQGR2kKEgoXIIHlC2Y/HansNijenhuis.jpg Twee mailtjes van onze afdeling Lezersmarkt afgelopen week. "Beste Hans, onderstaand het resultaat van de iBook actie van afgelopen vrijdag en zaterdag. Het Familieportret is maar liefst 23.435 keer gedownload. Het boek stond vanaf vrijdag 13:00 op nummer

Lees meer...

Joost van Liemt - Lach!

Voorspellingen? Nooit in geloofd. Ik geloof niet in veranderingen op 1 januari. Niet als het om roken of afvallen gaat, niet als het om veranderingen in ‘onze’ wereld gaat. Ik geloof wel

Lees meer...

Ria Peerdeman - Ontbijt-op-bed-interview

http://api.ning.com/files/7rqyCq-nZz7KG7hlqLPg-Jtj43hENXRwLuHkpCzg7TPs2ws3RIEnd*HSoz6FWMPGHo1ErwA9rVoPIdX*CMEYoRNGywsL8E8U/RiaPeerdeman.jpg Als hoofd van de redactie hield ik  jonge redacteuren voor: “Je concurreert met het journaal. Een ondernemer neemt niet de tijd om tijdens zijn werk een vakblad te lezen. Dat doet hij/zij ’s avonds. Onze doelgroep kijkt tv

Lees meer...


Badge

Bezig met laden...

© 2012   Gemaakt door Bas Vlugt.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden