Nederlands MediaNetwerk

Redactie Nederlands MediaNetwerk

Sanoma Digital lanceert iPad app voor NU.nl - nieuwe mogelijkheden voor adverteerders

De NU.nl iPad app is vanaf vandaag live en gratis in de appstore te downloaden. Met deze app is het laatste nieuws bekijken nog leuker. De applicatie benut optimaal de functionaliteit van het multitouch scherm van de iPad waarin intuïtief navigeren en het gebruik van beeld een grote rol vervullen.

Met het herkenbare format en de overzichtelijkheid van NU.nl biedt de iPad versie van NU.nl een nog rijkere nieuwservaring. De gebruiker navigeert met een vloeiende handbeweging door het nieuws heen en krijgt op de voorpagina in één oogopslag een compleet beeld van het nieuws.

Een belangrijk deel van het nieuws is te zien via video. Het NU24-journaal geeft per nieuwscategorie in een video van één minuut een update van het laatste nieuws. Nieuwsfoto's worden getoond in een slideshow, waar gemakkelijk doorheen kan worden gebladerd. Foto's en video's zijn in hoge kwaliteit en beeldvullend te bekijken, waarbij het scherm zowel staand als liggend kan worden gebruikt.

Verder kunnen gebruikers artikelen met vrienden delen via Twitter of via NUjij becommentariëren. Via de NUlive-button kunnen gebruikers bovendien altijd in de gaten houden wat er op dit moment veel besproken wordt op Twitter. Uiteraard komen de vertrouwde NU-rubrieken met onder andere Weer, Verkeer, Beurskoersen en Achterklap ook terug in de NU-iPad app.

Joris van Heukelom, Director Digital Publishing Sanoma Digital: "We geloven sterk in de komst van multitouch devices. Het gaat om internet, maar de gebruikservaring zorgt wel voor consumptie van andere soorten content dan bij een pc. Kortom, een rijkere gebruikservaring. De NU app is de eerste in een reeks iPad lanceringen van Sanoma Digital en Sanoma Uitgevers. In samenwerking met Toyota, Achmea en Vodafone zijn innovatieve advertentievormen ontwikkeld die gebruik maken van de specifieke mogelijkheden van de iPad. Een voorbode van vele boeiende nieuwe advertentieformaten richting segmenten die nu nog vaak televisie als medium inzetten."

Laurens Verhagen, hoofdredacteur NU.nl: "Met deze app laten we naar mijn idee de kracht van NU nog beter tot zijn recht komen. De rubrieken passen goed bij de diverse gebruiksmomenten van de app. 's Ochtends bij het ontbijt even het nieuws, weer en verkeer checken en 's avonds op de bank de tv-gids doorkijken en nieuws met vrienden delen. Daarnaast is er op de iPad veel meer ruimte voor beeld. Hier pakken we dan ook mee uit."

www.sanomadigital.nl

Weergaven: 0

Tags: Apple, Digital, Joris van Heukelom, Laurens Verhagen, NU.nl, Sanoma, Twitter, app, iPad, internet, Meer...online

Opmerking

Je moet lid zijn van Nederlands MediaNetwerk om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlands MediaNetwerk

Nieuwsbrief

 


Nieuwsbrief


Meld je aan voor de nieuwsbrief! Iedere donderdag het nieuwste media nieuws, de scherpste communicatie columns en de beste vacatures in jouw inbox

Naam:
Email addres:

 

Bestaande en nieuwe leden krijgen de nieuwsbrief automatisch toegestuurd (opt-out)

Klik hier voor de meest recente nieuwsbrief


 

Stuur ons uw persberichten!

Het Nederlands MediaNetwerk ontvangt graag uw - voor media- en communicatie professionals relevante - persberichten! Stuur ze naar

info@nederlandsmedianieuws.nl

Afzenders van persberichten ontvangen automatisch het wekelijkse online magazine Nederlands MediaNieuws


Columns

Gert-Jan Schlatmann - Buikgevoel kan niet zonder ratio

Afgelopen week publiceerde Mat Heffels op het Nederlands MediaNetwerk de column Hoe het werkt.

Gert-Jan Schlatmann, commercieel directeur bij Aldipress, stuurde als redactie daarop deze brief in:

 

Geachte heer Heffels, Beste Mat,

 

Lees meer...

Neske Beks - De ideale filmproducent

Mijn halve volwassen leven al zoek ik naar de ideale tafel, de ideale man en de ideale filmproducent. Niet noodzakelijk in die volgorde.

Dus ik dacht: als het neerkomt op het vinden van

Lees meer...

Hans Nijenhuis - Alle lezers zijn gelijk, of zijn sommigen toch gelijker dan anderen?

http://api.ning.com/files/rpl8V47-aoqpjtm7n1G*ZJXzN0X-camqn87HUbvoLvKYB2gDi1LhTd31SKMrynG-3JeU94vQWzYO2bEQGR2kKEgoXIIHlC2Y/HansNijenhuis.jpg Twee mailtjes van onze afdeling Lezersmarkt afgelopen week. "Beste Hans, onderstaand het resultaat van de iBook actie van afgelopen vrijdag en zaterdag. Het Familieportret is maar liefst 23.435 keer gedownload. Het boek stond vanaf vrijdag 13:00 op nummer

Lees meer...

Joost van Liemt - Lach!

Voorspellingen? Nooit in geloofd. Ik geloof niet in veranderingen op 1 januari. Niet als het om roken of afvallen gaat, niet als het om veranderingen in ‘onze’ wereld gaat. Ik geloof wel

Lees meer...

Ria Peerdeman - Ontbijt-op-bed-interview

http://api.ning.com/files/7rqyCq-nZz7KG7hlqLPg-Jtj43hENXRwLuHkpCzg7TPs2ws3RIEnd*HSoz6FWMPGHo1ErwA9rVoPIdX*CMEYoRNGywsL8E8U/RiaPeerdeman.jpg Als hoofd van de redactie hield ik  jonge redacteuren voor: “Je concurreert met het journaal. Een ondernemer neemt niet de tijd om tijdens zijn werk een vakblad te lezen. Dat doet hij/zij ’s avonds. Onze doelgroep kijkt tv

Lees meer...


Badge

Bezig met laden...

© 2012   Gemaakt door Bas Vlugt.

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden